دوره های آموزشی Flow-3D


 

آموزش گروهی و خصوصی Flow3D

تیم آموزشی سایت Flow3D.ir برای علاقه مندان به یادگیری نرم افزارFlow3D، دو نوع آموزش گروهی و خصوصی را، بسته به نیاز فراگیران در نظر گرفته است. هر دو نوع آموزش شامل دو بخش کلی 1- آموزشِ ساخت هندسه سالید (Solid) توسط نرم افزارهایی همچون SolidWorks و یا Autocad  و 2 آموزش نحوه انتقال هندسه به نرم افزار Flow3D، شبکه بندی، اعمال شرایط مرزی و اجرای برنامه و در نهایت نحوه خروجی گرفتن و تحلیل نتایج می­باشد. لازم به ذکر است که وجه تمایز کارگاه های سایت Flow3D با سایر کارگاه های مشابه، پروژه محور بودن آن می باشد. جزئیات بیشتر در مورد سرفصل آموزشی را می توانید از اینجا مشاهده نمایید.

 

1- تدریس گروهی

حداقل تعداد نفرات برای تشکیل کلاس های گروهی 8 نفر بوده و این کارگاه در دو روز و در دو هفته تشکیل خواهد شد. در روز اول (4 ساعت) از کارگاه توضیحات مربوط به نرم افزارِ ساخت هندسه داده خواهد شد و در روز دوم (4 ساعت) که با یک هفته فاصله از روز اول برگزار می گردد توضیحات مربوط به نرم افزار Flow3D داده خواهد شد. لازم به ذکر است که علت برگزاری کارگاه در دو روز، ایجاد فرصتِ تمرین و یادگیری نرم افزار SolidWorks می باشد. هزینه شرکت در کارگاه های عمومی 300/000 هزار تومان برای هر نفر می باشد. علاقمندان به شرکت در کارگاه های گروهی می توانند فرم مربوط  به شرکت در کارگاه های گروهی را از این قسمت پر نمایند و یا درخواست خود را به آدرس ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید ارسال نمایند.

 

2- تدریس خصوصی

این کارگاه ها به صورت تک نفره و طی یک روز و در حدود 5 ساعت برگزار می گردد. توضیحات مربوط به تدریس خصوصی مشابه کارگاه های گروهی می باشد. حسن این روش این است که در صورت تمایل و اقتضای وقت، امکان ساخت و انجام مراحل شبیه سازی مطابق موضوع مورد علاقه دانشجو وجود دارد. هزینه تدریس به صورت خصوصی برای 5 ساعت برابر با 350/000 هزار تومان می باشد. علاقمندان به شرکت در کارگاه خصوصی می توانند فرم مربوط  به شرکت در کارگاه خصوصی را از این قسمت پر نمایند و یا درخواست خود را به آدرس ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید ارسال نمایند.

*دعوت به همکاری*

 

 

دعوت به همکاری

سایت مهندسی و آموزشی فلوتری دی از متخصصین، مهندسین و علاقمندان به نرم افزار Flow3D دعوت می نماید تا در صورت تمایل به طرق زیر با ما همکاری نمایند:

1-  تدریس

این نوع همکاری مختص عزیزانی است که دارای تجربه کافی در زمینه کار با نرم افزار Flow3D بوده و می خواهند تجربیات خود را در اختیار دیگران قرار دهند. برای همکاری در این زمینه با تیم مهندسی Flow3D تنها کافی است رزومه خود شامل شرح مختصری از فعالیت های خود در این زمینه را به آدرس این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید ارسال نمایید. لازم به ذکر است که بعد از تایید اولیه، در صورت ثبت درخواست آموزش، مشاوره و یا انجام پروژه های صنعتی  در سایت که متناسب با زمینه کاری شما باشد، از شما دعوت خواهد شد تا با ما همکاری نمایید.

2- تولید فیلم آموزشی

سایت مهندسی آموزشی Flow3D قصد دارد با تولید فیلم های آموزشی علاوه بر دسترسی آسانِ تمامی علاقمندان به یادگیری این نرم افزار در اقصی نفاط کشور، این امکان را فراهم آورد تا تمامی متخصصان این نرم افزار نیز، ضمن کسب درآمد، با تولید فیلم آموزشی و به اشتراک گذاری تجربیات خود با دیگران در پیشرفت علم و تعالی کشورمان مفید فایده واقع گردند. تولید این فیلم های آموزشی می تواند به صورت آموزش ساده و یا حاصل تحقیق و پروژه شخصی و دانشجویی باشد. به عنوان مثال دانشجویان عزیزی که پروژه و پایان نامه خود را با این نرم افزار انجام داده اند می توانند مراحل شبیه سازی پروژه و یا پایان نامه خود را به صورت فیلم آموزشی ضبط نمایند و از طریق سایت عرضه نمایند.

 3-تولید آموزش های کوتاه و جالب

علاوه بر موارد بالا چنانچه نکته و یا تکنیکی از نرم افزار Flow3D می دانید که جالب توجه می باشد، می توانید این نکته را بصورت فایل آموزشی و یا فیلم های کوتاه چند دقیقه ای از طریق سایت عرضه نمایید. لازم به ذکر است که قبل از تهیه این موارد باید هماهنگی لازم را با ما انجام دهید.

 4-تولید فیلم های آموزشی سایر نرم افزارهای مهندسی آب و سازه های هیدرولیکی

چنانچه آشنایی کافی با نرم افزار Flow3D ندارید اما به یکی از نرم افزارهای مهندسی آب و سازه های هیدرولیکی تسلط دارید می توانید رزومه خود را به همان آدرس این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید ارسال نمایید تا پس از بررسی های لازم با شما تماس گرفته شود.

 5- ساخت انیمیشن از پروژه ها

اگر تمایل داشته باشید می توانید از پروژه ها و کارهای تحقیقاتی که با نرم افزار Flow3D انجام دادید انیمشن و یا عکس تهیه نمایید تا به اسم و نام خودتان در سایت قرار بگیرد.

 

انجمن گفتگوی سایت

 

انجمن گفتگوی سایت 

کاربران محترم سایت فلوتری دی میتوانند سوالات عمومی خود را در مورد نرم افزار Flow3D و همچنین سایر نرم افزاهای مهندسی آب و سازه های هیدرولیکی در انجمن سایت مطرح کرده و با کاربران دیگر در این مورد به بحث و تبادل نظر بپردازند. البته کارشناسان سایت نیز در صورت عمومی بودن سوالات در کوتاهترین زمان ممکن شما را راهنمایی خواهند کرد. (انجمن سایت به زودی راه اندازی خواهد شد.)

 

 

 

دانلود انیمیشن های Flow 3Dدانلود انیمیشن های شبیه سازی در نرم افزار Flow-3D

اگر با مدلسازی پدیده های مختلف در نرم افزار Flow-3D آشنایی داشته باشید می دانید که یکی از زیباترین بخش های شبیه سازی ساختن و دیدن ویدئوهای شبیه سازی آن پدیده می باشد. در این قسمت سعی داریم تا رفته رفته ویدئوهای گوناگون موجود در سطح نت و سپس ویدئوهای ساخته شده توسط محققین مختلف را در این سایت برای استفاده عموم قرار دهیم. برای استفاده از این ویدئوها اینجا کلیک نمایید.

لطفاً پیشنهادات و انتقادات خود را از طریق صفحه نظرات در پایین همین صفحه با ما در میان بگذارید. با تشکر.