دعوت به همکاری

سایت مهندسی و آموزشی فلوتری دی از متخصصین، مهندسین و علاقمندان به نرم افزار Flow3D دعوت می نماید تا در صورت تمایل به طرق زیر با ما همکاری نمایند:

1-  تدریس

این نوع همکاری مختص عزیزانی است که دارای تجربه کافی در زمینه کار با نرم افزار Flow3D بوده و می خواهند تجربیات خود را در اختیار دیگران قرار دهند. برای همکاری در این زمینه با تیم مهندسی Flow3D تنها کافی است رزومه خود شامل شرح مختصری از فعالیت های خود در این زمینه را به آدرس این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید ارسال نمایید.

لازم به ذکر است که بعد از تایید اولیه، در صورت ثبت درخواست آموزش، مشاوره و یا انجام پروژه های صنعتی  در سایت که متناسب با زمینه کاری شما باشد، از شما دعوت خواهد شد تا با ما همکاری نمایید.

2- تولید فیلم آموزشی

سایت مهندسی آموزشی Flow3D قصد دارد با تولید فیلم های آموزشی علاوه بر دسترسی آسانِ تمامی علاقمندان به یادگیری این نرم افزار در اقصی نفاط کشور، این امکان را فراهم آورد تا تمامی متخصصان این نرم افزار نیز، ضمن کسب درآمد، با تولید فیلم آموزشی و به اشتراک گذاری تجربیات خود با دیگران در پیشرفت علم و تعالی کشورمان مفید فایده واقع گردند. تولید این فیلم های آموزشی می تواند به صورت آموزش ساده و یا حاصل تحقیق و پروژه شخصی و دانشجویی باشد. به عنوان مثال دانشجویان عزیزی که پروژه و پایان نامه خود را با این نرم افزار انجام داده اند می توانند مراحل شبیه سازی پروژه و یا پایان نامه خود را به صورت فیلم آموزشی ضبط نمایند و از طریق سایت عرضه نمایند.

 3-تولید آموزش های کوتاه و جالب

علاوه بر موارد بالا چنانچه نکته و یا تکنیکی از نرم افزار Flow3D می دانید که جالب توجه می باشد، می توانید این نکته را بصورت فایل آموزشی و یا فیلم های کوتاه چند دقیقه ای از طریق سایت عرضه نمایید. لازم به ذکر است که قبل از تهیه این موارد باید هماهنگی لازم را با ما انجام دهید.

 4-تولید فیلم های آموزشی سایر نرم افزارهای مهندسی آب و سازه های هیدرولیکی

چنانچه آشنایی کافی با نرم افزار Flow3D ندارید اما به یکی از نرم افزارهای مهندسی آب و سازه های هیدرولیکی تسلط دارید می توانید رزومه خود را به همان آدرس این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید ارسال نمایید تا پس از بررسی های لازم با شما تماس گرفته شود.

 5- ساخت انیمیشن از پروژه ها

اگر تمایل داشته باشید می توانید از پروژه ها و کارهای تحقیقاتی که با نرم افزار Flow3D انجام دادید انیمشن و یا عکس تهیه نمایید تا به اسم و نام خودتان در سایت قرار بگیرد.